MAÇ SONU | Dijital sanatlar-Dinamo istanbul
4 - 1
Dinamo istanbul

Ahmet'le Coştular

Giriş Tarihi : 05 Kasım 2014 Çarş., 00:49

Dijital sanatlar 4 - 1 Dinamo istanbul

Dijital sanatlar Cephesi

Dijital Sanatlar takımı yediği ilk golden sonra ataklarını güçlendirdi. Ardı ardına pozisyon buluna ekip, yakaladığı pozisyonları boş geçmedi.

- Sinan ve Vedat ikilisi defans hattında yaptıkları müdahaleler ile rakip takıma gol yolllarında geçit vermediler. Galibiyetteki payları büyük oldu.

- Özcan ve Mutlu ikinci devre yaptıkları savunma ile göz doldurdular. Karşı ataklara yaptıkları koşular ile de takımın gücüne güç kattılar.

- Çağlar kanatlardan bastırarak takımına destek verdi. Emir orta sahadan açtığı isabetli ortaları ile hücum hattında tehlikeli pozisyonlar yarattı.

- Kaan yaptığı doğru kademeler ile rakip takımın birçok atağını kesti. Erkan yaptığı etkili pres ile tehlikeli atakları geri püskürttü.

- Burak ikinci devre adam paylaşımını iyi yaptı. Forvet hattına güzel paslar attı. Maçın yıldızı Ahmet gole doymadı. Yetenekli forvet oyuncusu güzel çalımları ve klas hareketleri ile rakipten sıyrılarak 4 gole imzasını attı.

- Kaleci Mehmet başarılı kurtarışlar da bulundu. Tehlikeli birebir pozisyonlara karşı soğukkanlılığını koruyarak zamanında çıkışlar yaptı.

- Karşı ataklara takım halinde çıktılar. Kontra ataklar da yakaladıkları pozisyonları iyi değerlendirdiler. Maçı az hata ile tamamladılar.

Dinamo istanbul Cephesi

Dinamo İstanbul takımı farkı kapatmak için çok çabaladı. İkinci devre güzel pozisyonlar yakalasalar da değerlendirmek kolay olmadı. 

- İbrahim savunma da güzel kademeler yaptı. Murat takımını ateşlemeye çalışsa da farkı kapatamadılar. Savunmadaki açıkları kaptamadılar.

- Ahmet defans hattından attığı uzun paslar ile hücum hattını canlandırdı. Ergin ileri koşuları ile kontra ataklara destek verdi. Sert şutlardan sonuç alamadılar.

- Yusuf maçın ilk golünü atan isim oldu. Oyuna hızlı başladı. Etkili şutlarla kaleyi yokladı. Uğur kanatlara derin paslar attı. Hücum hattında top kayıpları yaşandı.

- Orta saha da Ünsal oyun kurarak maçı dengelemeye çalıştı. Osman etkili ara pasları ile önemli gol pozisyonları yarattı. Fakat sonuç vermedi.

- İkinci devre takımda kondisyon düşüklüğü görüldü. Kuntay forvet hattında rakipten sıyrılmayı başardı. Fakat aradığı desteği bulamadı.

- Kaleci Arda top kayıplarından doğan kontra ataklara karşı elinden geleni yaptı. Yakın mesafeden gelen şutlara daha fazla direnemedi.

- Farkın açılması ile oyunda kopmalar yaşandı. Takımdaki moral kaybı performanslarını etkiledi. Az farkla kaçan goller oldu. Mağlubiyeti engelleyemediler.

 

Maç Bilgileri
  • 04 Kasım 2014 Salı, 23:00
  • Etiler Akatlar.. / Akatlar Mah., Yıld...
  • -
  • -
Maçın Özet Görüntüleri
Maç İstatistikleri
Dijital Sanatlar Dinamo İstanbul
Gol
41
Faul
7 5
Korner
5 7
Sarı Kart
3 0
Kırmızı Kart
0 0
Rating
5.9 5.4