MAÇ SONU | Alafortanfoni-Concept

Bir Açıldılar, Pir Açıldılar

Giriş Tarihi : 24 Ekim 2014 Cuma, 03:09

Alafortanfoni 4 - 2 Concept

Alafortanfoni Cephesi

Alafortanfoni takımı ilk deveyi berabere kapattı. İkinci devre kendilerine geldiler. Sağlam ataklarla ilerleyerek hakettikleri galibiyeti aldılar.

- Defansta Berkalp ve Can tehlikeli ataklara dur dedi. Yaptıkları doğru kademeler ile rakip takıma gol yollarında geçit vermediler.

- Başar, Koray'ın yerine oyuna girdi. Oğulcan ile birlikte ilk devre yapılan hatalardan ders çıkararak  savunma hattında adeta duvar ördüler.

- Takımın orta saha oyuncuları Güçkan ve Koray adam paylaşımını iyi yaptılar. Karşı ataklara hızlı çıkarak rakip üzerinde üstünlüğü sağladılar.

- Forvetin önemli isimleri Oğuz ve Mert güzel çalımlar ile rakipten sıyrıldılar. İkili attıkları goller ile karşı ataklardan boş dönmediler.

- Kaleci Alperen için ikinci devre daha rahat bir karşılaşma oldu. Dikkatli oyunu ile zamanında çıkışlar yaptı. 

- Karşı ataklara hızlı çıktılar. Tekpaslar ile rakipten sıyrılarak gol pozisyonlarını rahat yakaladılar. Maçın son dakikalarına doğru oyunda hakimiyeti tamamen kurdular.

Concept Cephesi

Concept takımı maçın ilk dakikasında yediği golden sonra rakip takıma cevap vermekte gecikmedi. Oyun hareketli başladı. İki takımda mücadeleci bir oyun sergiledi.

- Bülent ve Kasım yerinde müdahaleler de bulundu. İkinci devre temponun artması ile kanatlardan gelen hızlı atakları karşılamakta zorlandılar.

- Ertuğ ve Mehmet'in kanatlardan atak yaratma çabası sonuç vermedi. Orta alandan ilerleyerek atakları daha da güçlendirdiler. 

- Ufuk ve Namık karşılaşma da ayak basılmadık yer bırakmadı. İsabetli ortaları ile yan toplardan tehlikeli pozisyonlar yarattılar.

- Sertaç hücum hattında etkili ara pasları ile dikkat çekti. Mert, ilerleyen dakikalar da Sertaç'ın yerine oyuna dahil oldu. Hücum hattın da aradığı desteği bulamadı.

- Kaleci Arda soğukkanlı hamleleri ile birçok pozisyonun üstesinden gelmeyi başardı. İkinci devre üst üste gelen ataklara karşı elinden birşey gelmedi.

- Maça iyi başladılar. Rakibin üzerlerinde baskı kurmasına izin vermediler. İkinci devre orta alandan çıkmakta zorluk yaşadılar.

Maç Bilgileri
  • 23 Ekim 2014 Perş., 22:00
  • Etiler Akatlar.. / Akatlar Mah., Yıld...
  • -
  • -
Maçın Özet Görüntüleri
Maç İstatistikleri
Concept Alafortanfoni
Gol
24
Faul
3 6
Korner
8 7
Sarı Kart
0 1
Kırmızı Kart
0 0
Rating
5.9 6.4